Wizja

O MARCE BELUTTI

Belutti to marka o włoskich korzeniach, która w swoim asortymencie oferuje oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne.

Marka narodziła się w 1998 roku w urokliwym, włoskim miasteczku Belluno.

Stale podążamy za nowymi trendami, a nasze produkty cechuje nowoczesny i niezwykły design.

Miasto Belluno.
Północne Włochy.

POZNAJ ŚWIAT WŁOSKIEJ ELEGANCJI

Oprawy Belutti idealnie wpasowują się w aktualnie panujące trendy. Zostały wykonywane z ponadprzeciętną dbałością o szczegóły. Unikalny asortyment jest połączeniem oryginalnego włoskiego stylu i wyrafinowanej elegancji.

Charakteryzują się niezwykłą estetyką i awangardowym stylem, dzięki czemu są niebagatelne, ale przy tym uniwersalne i klasyczne. Bogaty asortyment spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią indywidualność.

Osoby poszukujące niebanalnych rozwiązań oraz miłośnicy efektownych dodatków, na pewno znajdą w naszej ofercie wiele interesujących produktów. Modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki lub fronty opraw – to znak rozpoznawczy Belutti!

Oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne Belutti dostępne są w kilkuset renomowanych Salonach Optycznych w Polsce, a także niektórych krajach Europy.
Wizja

Certyfikat

Produkty marki są nadzorowane przez Polskie Urzędy Państwowe, posiadają Deklarację Zgodności rejestracji w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.