17 LAT MARKI BELUTTI

Belutti, to marka o włoskich korzeniach, która ma w swojej ofercie oprawy okularowe praz przeciwsłoneczne. Marka narodziła się w 1999 roku, w urokliwym, włoskim miasteczku Belunno.

Town of Belluno.
North Italy.

POZNAJ ŚWIAT WŁOSKIEJ ELEGANJI

Oprawy Belutti są niebagatelne ale przy tym uniwersalne.
Dlaczego? Każda elegancka kobieta oraz mężczyzna, którzy lubią skupiać na sobie uwagę, znajdą odpowiednie modele pośród kilkudziesięciu kolekcji. Modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki lub fronty opraw – to znak rozpoznawczy Belutti!

Okulary i akcesoria optyczne Belutti dostępne są w ponad kilkuset renomowanych Salonach Optycznych w Polsce oraz niektórych krajach Europy.

Zobacz kolekcje

Certyfikat

Produkty marki są nadzorowane przez polskie urzędy państwowe, posiadają Deklarację Zgodności rejestracji w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, potwierdzający

Technologia i styl

Beutti to najwyższej jakości materiały, starannie wyselekcjonowane i dobrane do potzeb naszych Klientów. Każdej oprawia poświęcamy wiele uwagi aby każdy nawet najmniejszy detal był idealnie dopasowany i wkomponowany w oprawę.